Partner: Betclic

Zarejestruj się teraz Kod Promocyjny TWOJTYP600 PLN Bez Ryzyka

ElAlma

15 x typer dnia, 43 x typer tygodnia, 4 x typer miesiąca

Finał turnieju ATP w Miami, Jannik Sinner zagra z Hubertem Hurkaczem. Stawiam na przynajmniej 1 wygrany set przez naszego rodaka. Hurkacz świetnie radzi sobie na amerykańskich kortach twardych. Turniej rozpoczął od zwycięstwa nad Kudlą (123 miejsce w rankingu ATP) 2:0. Kolejne spotkanie to wygrana z faworyzowanym Kanadyjczykiem Shapovalovem (11 ATP) 2:0. Kolejne spotkania to już naprawdę bardzo ciężkie, ponad 2-godzinne mecze. Najpierw 1/8 finału z reprezentantem Kanady Raoniciem i zwycięstwo 2:1 (19 ATP), następnie ćwierćfinał z Grekiem Tsitsipasem (5 ATP) i również wygrana 2:1. Hubert jak widać pokonywał kolejnych wyżej notowanych rywali po zaciętych spotkaniach. Półfinał to już mecz z 8 w rankingu ATP Rublowem, gdzie ponownie nie dawano zbyt dużych szans Polakowi. Hurkacz wygrał jednak wręcz niespodziewanie łatwo 2:0 i pewnie awansował do finału turnieju w Miami. Sinner podobnie jak nasz rodak poradził sobie z kilkoma faworyzowanymi rywalami. Zaczął od 2:0 z Francuzem Gastonem (162 ATP). Następnie pokonał Rosjanina Chaczanowa (22 ATP) 2:1, co było już sporą niespodzianką. Kolejny mecz to 1/8 i pokonany 2:0 Fin Ruusuvuori (83 ATP). W ćwierćfinale Sinner ograł Bublika 2:0 (44 ATP) i w półfinale niespodziewanie pokonał Hiszpana Bautistę (12 ATP) 2:1. Moim zdaniem Hubert radził sobie z mimo wszystko silniejszymi rywalami i dziś spokojnie jest w stanie wygrać 1 seta a przede wszystkim powalczyć o zwycięstwo.