Typ: Over 1 set, liczba gemów ponad 9.5

Kurs: 1.83

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Dzień dobry. Mój typ na środę tym razem będzie z dziedziny sportu jaką jest tenis ziemny. Wybrane przeze mnie spotkanie będzie z rozgrywek ATP - SINGIEL: Montpellier (Francja), twarda (w hali) - 1/16-finału. Na godzinę 13.00 zaplanowano rozpoczęcie meczu pomiędzy Sinner J. i Bedene A. Sinner J. jest sklasyfikowany w rankingu ATP na 34 miejscu. Ostatni swój mecz rozegrał 8 lutego tego roku i przegrał go z Shapovalov D. (Shapovalov D. zajmuje 11 miejsce w rankingu ATP). Było to w ramach ATP - SINGIEL: Australian Open (Australia), twarda - 1/64-finału. Wcześniej zawodnik ten doszedł do finału i wygrał ten finał w ramach ATP - SINGIEL: Melbourne (Great Ocean Road Open) (Australia), twarda - Finał. Bedene A. zajmuje 60 miejsce w rankingu ATP. Ostatni swój mecz rozegrany w ramach ATP - SINGIEL: Australian Open (Australia), twarda - 1/64-finału i przegrał go z Bublik A. (46 w rankingu ATP) 1 – 3. Ostatnie bezpośrednie spotkanie pomiędzy analizowanymi zawodnikami było rozegrane w lutym tego roku (5 lutego) w ramach ATP - SINGIEL: Melbourne (Great Ocean Road Open) (Australia), twarda - 1/8-finału. Wygral to Sinner J. 2 : 0 ale pierwszy set dopiero po tie breaku się skończył. Wcześniejsze 2 mecze wygrał Bedene A. a w 1 setach było 10 gemów i ponownie tie break. Dlatego myślę że 1 set tego meczu będzie zacięty. Obaj zawodnicy znają się z kortów i nie będą chcieli popełniać niepotrzebnych błędów. Fortuna wycenia takie zdarzenie (ponad 9.5 gema w pierwszym secie) po kursie 1.83. Pozdrawiam.