Kurs: 1.56

Partner: fortuna

ciapek

137 x typer dnia, 33 x typer tygodnia, 5 x typer miesiąca

Dzień Dobry. Czas na drugi typ na dziś. Roland Garros. Dziś w turnieju Panow w pierwszej rundzie Ymer Elias reprezentujący Szwecję zagra z Norwegiem Casperem Ruud. Mamy pojedynek skandynawski. Ymer Elias zajmuje w rankingu ATP 155 miejsce. Aby dostać się do turnieju głównego musiał grać kwalifikacje do głównej drabinki bo miejsce ma odległe w rankingu ATP. Wygrał 3 mecze i dostał się do turnieju głównego. Wiadomo kwalifikacje takie są trudne zawsze aby zagrać w turnieju wielkoszlemowym. To niezły gracz ten Ymer i niezłych zawodników ograł w tych kwalifikacjach ale dziś zmierzy się z rakieta numer 4 Casperem Ruud. Ruuda widziałem w akcji na turnieju w Rzymie. Doszedł tam do polfinału. Jego forma rośnie zauważyłem. Jest to gracz znakomicie grający na mączce ceglanej. Tutaj gram na dokładny wynik w tym meczu że wygra 3-0 w setach. Kurs wynosi w fortunie 1.56 na to zdarzenie. Troszkę typ ryzykowny bo to pierwsza runda i czasami może Ruud stracić seta. Tak to bywa. Ja jednak myślę że tu Ruud wyjdzie bardzo skoncentrowany i nie da szans aby Ymer w tym meczu ugrał z nim chociażby jednego seta. Ymer niezły gracz. Oglądałem go w akcji ale z Ruudem który wydaje się ze jest w swojej najwyższej formie to tu nie ma za dużych szans aby nawiązać z nim wyrównana walkę. Jak dla mnie pewne zwycięstwo w tym meczu Norwega w trzech setach. Z fartem