Kurs: 1.53

Partner: fortuna

xNikox

15 x typer dnia, 11 x typer tygodnia, 2 x typer miesiąca

Witam wszsytkich bardzo serdecznie w moim pierwszym typie na dzien dzisiejszy. Mamy dzisiaj 16 kwietnia 2021 roku a na dzis znowu pare typow przygotowalem wczoraj pięknie siadły 4 typy z e sportu, kosza, tenisa i hokeja. Na dzis jako 1 typ przygotowalem mecz z turnieju ATP w Monte Carlo gdzie Rublev bedzie grał z bardzo mocarnym Rafaelem Nadalem. Co tutaj duzo mowic o tym meczu moim zdaniem Nadal poprostu zmierza po wygranie calego turnieju i pewnie zrobi to bez stary seta, na mączke wrocil jako potwór bo jego gra to naprawdę kosmos. Rublow w 1 meczu odprawił Caruso 2:0 lecz w ostatnim meczu troche juz pograł z Bautista i wygral ostatecznie 2:1 lecz w tym meczu juz bylo dla niego ciepło. Nadal odprawił w 50 minut Delbonisa oraz w 55 Dimitrova wiec mozna powiedziec ze nawet sie nie zmeczył. Przy swoim serwie przegral tylko 8 punktów wiec naprawdę jest w formie. Ja w tym meczu stawiam under 20.5 gema po kursie 1.5 moim zdaniem no nie widze tego ze Rublov walczy dluzej niz do 6-4 6-4 nawet taki wynik bylby dla mnie zaskoczeniem moim zdaniem bedzie to tez bardzo szybkie spotkanie dla Nadala i przygotowywanie sie do wygrania turnieju u dobrego wejscia na mączke. Pozdrawiam.