Typ: Over 3,5 seta

Kurs: 1.57

Partner: STS

oldboy

Na kortach Flushing Meadows w Nowym Jorku trwa wielkoszlemowy turniej US Open. Dzisiaj zostanie dokończona czwarta runda, a w jednym z meczów spotkają się Brytyjczyk Cameron Norrie i Rosjanin Andrei Rublev. Obaj zawodnicy najlepiej czują się na kortach twardych, zatem możemy być świadkami bardzo ciekawego spotkania. Również obaj obecny rok mogą zaliczyć do udanych ponieważ wygrywali turnieje. Norrie wygrał dwa: w Delray Beach i w Lyonie, a Rublev wygrał trzy: w Marsylii, w Dubaju i w Belgradzie. Tegoroczny bilans meczów Norriego wynosi 44-19, a Rubleva 39-14. Brytyjczyk na tegorocznym US Open nie przegrał jeszcze seta. Pokonał kolejno Benoit'a Paire'a, Joao Sousę i Holgera Rune. Rublov miał trudniejszą drogę do czwartej rundy ponieważ musiał rozegrać dwie pięciosetówki. Pokonał kolejno: Laslo Djere (w 5), Son Woo Kwona (w 3) i Denisa Shapovalova (w 5). Norrie spędził na korcie o ponad 3 godziny mniej od Rosjanina, a więc może być świeższy, co w takich warunkach pogodowych jak w Nowym Jorku (duża wilgotność, wysoka temperatura) może mieć znaczenie. Uważam, że ten mecz nie skończy się w trzech setach. Obaj zawodnicy mają swoje argumenty, które mogą zdecydować o ich zwycięstwie. Nie pokuszę się o wytypowanie zwycięzcy, dlatego typuję rozegranie co najmniej czterech setów w tym spotkaniu.