Kurs: 1.5

Partner: STS

bouchard

57 x typer dnia, 99 x typer tygodnia, 20 x typer miesiąca

Heh witam wszystkich bardzo Serdecznie. Jutro rozpoczynamy nowy tydzień a więc Poniedziałek 27-ego Czerwca 2022 roku. Pora na trzeci Wielki Szlem w tym roku czyli Wimbledon. Zatem mój pierwszy typ na jutrzejszy dzień będzie z tenisa ziemnego a dokładnie mówiąc to: ATP - SINGIEL: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta - 1/64-finału. Na godzinę 13:30 organizatorzy turnieju wyznaczyli spotkanie: 26 letniego Australijczyka - Thanasiego Kokkinakisa aktualnie numer 82 w światowym rankingu ATP oraz 26 letniego Polaka, Kamila Majchrzaka - aktualnie 91 na światowych listach ATP. Będzie to starcie numer dwa dla obu tenisistów. Pierwsze spotkanie miało miejsce dość dawno temu a dokładnie mówiąc to w roku 2018 podczas kwalifikacji do Wimbledonu w drugiej rundzie triumfował Australijczyk pokonując Polaka 2-0 w setach (6-4 6-1). Teraz ten mecz z pewnością będzie miał zupełnie inną historię. W tym roku kalendarzowym obaj panowie są póki co na plusie. Thanasi wygrał 18 meczów z 28 spotkań zaś Kamil triumfował 15 razy w 29 meczach. Przygotowanie pod Wimbledon Kokkinakis miał bardzo kiepskie. Rozegrał tylko jeden turniej i to rangi chellenger gdzie odpadł już w pierwszym meczu. Majchrzak natomiast grał w dwóch turniejach przed Wimbledonem. W Hertogenbosch przegrał z wyżej notowanym Chaczanowem 2-1 w setach zaś kortach w Londynie przegrał w pierwszej rundzie eliminacji 2-0. Jutro jest minimalnie stawiany w roli faworyta ale raczej nie sądzę aby ten mecz miał przebieg jednostronny. Stawiam na minimum cztery sety. Powodzenia!