Typ: Murray i poniżej 21.5

Kurs: 1.81

konradokielce

484 x typer dnia, 38 x typer tygodnia, 4 x typer miesiąca

Witam! Moja pierwsza propozycja na Środe to typ z kategorii Tenis Ziemny. Tym razem wybieram mniejszy turniej w Wielkiej Brytanii w Surbiton gdzie w 1\8 finalu Bu. Y z dokladnie 173 lokaty podejmie Andy Murray ktory zajmuje obecnie 43 miejsce. Ja tutaj postawie na Andy w opcji z under 21.5 gemow po kursie 1.81 w Fortunie. Uwazam ze jakby nie patrzec wiekowy Murray nie powinien miec wiekszych i powininen to wygrac 2-0 i nie pozwolic na za duzo przeciwnikom. Bu na tym turnieju pokonal 2-0 Broom C 6-4 6-4 , Shelbayh z 244 pozycji 6-3,7-6 z Wendelken H. 7-6,7-5 tak naprawde mierzyl sie z zawodnikami duzo gorszymi niz Murray. Szkot na starcie pokonal 2-0 Chung H. 6-3 , 6-2 , wczesniej przed tym turniejem nie zaprezentowal sie dobrze odpadajac szybko w Bordeaux z Wawrinka z ktorym przegral gladko 3-6, 0-6 , patrzac wstecz w Rzymie takze wylozyl sie na pierwszej rundzie 1-2 z Fognini. Dopiero w 3 turnieju wstecz doszedl do samego finalu AIX EN Provence 2-1 gdzie w finale pokonal Paul T w 3 setach . Nie chce mi sie wierzyc by tutaj chinczyk mogl sie postawic i urwac chocby seta duzo bardziej doswiadczonemu Szkotowi ktory co prawda wygral 6 z 10 spotkan przy 8 z 10 rywala ale tamten mial latwiejsza drabinke.