Kurs: 1.58

Partner: Betfan

Nescal

32 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam. Na dziś mam typ z meczu pomiędzy Ficovich J. P. - Navone M. czyli do analizy mam mecz tenisa ziemnego, rozgrywki: CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: BUENOS AIRES (ARGENTYNA), ZIEMNA - ĆWIERĆFINAŁ. Mecz ten zaplanowano do rozpoczęcia na godzinę 16.30. Pod względem miejsca w rankingu ATP mamy: Ficovich J. P. jest na miejscu nr 168 zaś Navone M. jest ulokowany na miejscu nr 433. Ostatnie 2 mecze obaj zawodnicy mają wygrane. Ficovich J. P. wygrał dość łatwo bo 6 : 1 i 6 : 1 z Juarez F. czyli z zawodnikiem ulokowanym na miejscu nr 341 w rankingu ATP zaś Navone M. grał ostatnio mecz z Hardt N. czyli z zawodnikiem z miejsca nr 300. Ostatni i jedyny bezpośredni mecz pomiędzy Ficovich J. P. - Navone M. był 18 czerwca 2022 r. w ramach CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: CORRIENTES (ARGENTYNA), ZIEMNA - PÓŁFINAŁ i górą był w nim Navone M. wygrywając 2 -1 z Ficovich J. P.. W gemach było 6 - 2, 3 -6 i 6 : 4. W meczu pomiędzy Ficovich J. P. - Navone M. stawiam handi na 1 set: na Navone M. +2,5 gema co w Betfan mają jako kurs 1.58. Jest szansa że drugi z zawodników powalczy w pierwszym secie. Wygrał bezpośredni mecz to widocznie dobrze gra mu się z tym przeciwnikiem. Pozdrawiam