Kurs: 1.63

Partner: Betclic

Ksysiek98

28 x typer dnia, 3 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Druga propozycja to również tenis, ale już nie challenger, a turniej WTA w Madrycie na kortach ziemnych. Tam rozpoczyna się już 1/8 finału, a w grze jest jedna, moim zdaniem, z faworytek do końcowego triumfu. Aryna Sabalenka jest bardzo groźna, jeśli tylko jest w formie i wszyscy o tym na pewno wiedzą. Do Hiszpanii przyjechała dobrze przygotowana, aczkolwiek na pewno zawiedziona tym, że nie udało się jej osiągnąć dobrego wyniku podczas poprzedniego turnieju w Stuttgarcie. W finale uległa Ashley Barty 1:2. Tutaj na pewno również celuje w finał i dopiero tam ewentualnie ma możliwość rewanżu na swojej ostatniej finałowej rywalce. Co do dzisiejszego meczu to Białorusinka nie powinna mieć żadnych problemów z przejściem swojej rywalki. Do tej pory zagrała 2 mecze, wygrała oba bez straty seta i teraz powinno być podobnie. Spora różnica potencjału na korzyść Sabalenki, która stara się być aktywna na korcie i gra bardzo silne uderzenia i bardzo agresywne. Pegula ma 1 mecz za sobą, bo walkowerem oddała ostatnio mecz Azarenka. Obie panie miały już okazję zagrać przeciwko sobie na nawierzchni ziemnej. Było to podczas French Open w ubiegłym roku i wyniku można się spodziewać. Sabalenka wygrała bez straty seta. Dzisiaj uważam, że będzie taki sam wynik.