Kurs: 2.75

Partner: Betfan

Nescal

33 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam wszystkich zarówno piszących jak i czytelników tych analiz. Na dziś mam typ z tenisa ziemnego kobiet czyli rozgrywki WTA i mecz z kanadyjskiego Toronto zaplanowany na godzinę 17:00 do rozpoczęcia pomiędzy takimi zawodniczkami jak: Bouzkova M. - Maria T. Patrząc na ranking WTA mamy następującą sytuację tych zawodniczek: Bouzkova M. to zawodniczka która ulokowana jest w tym rankingu na miejscu nr 46 Maria T. to zawodniczka która ulokowana jest w tym rankingu na miejscu nr 101. Jak patrzę na ostatnie mecze tych zawodniczek to wychodzi na to że pierwsza z nich jest ostatnio w formie - wygrywa mecz za meczem co świadczy o tym że prezentuje dość wyrównaną formę. Jeżeli chodzi o drugą z wymienionych zawodniczek to ona ma już znacznie gorsze mecze od swojej przeciwniczki. Ostatnio wygrała po kreczu swojej przeciwniczki A wcześniejsze mecze miała przegrane. Jednak ja idę w tym meczu typując go w stronę drugiej zawodniczki. A to dlatego że trzy bezpośrednie spotkania pomiędzy wskazanymi do analizy paniami to wygrane drugiej z pań. W związku z tym uważam że w tym meczu w pierwszym secie zaprezentuje się ona lepiej. Myślę że jest nawet szansa na to że może wygrać tego pierwszego seta. Dlatego mój typ na ten mecz to handi na 1 set: Maria T. +1.5 gema. Pozdrawiam