Typ: DW 0:2

Kurs: 1.85

Partner: STS

klocus

1 gem za dużo dla Gaela Monfilsa, bo ten co prawda wygrał 3:0, ale w 1 secie był tie break. Teraz zaczynam od spotkania deblowego w Australian Open. To 1/16 finału panów. Para Daniel i Nielsen to zestawienie, które weszło dopiero na ten turniej, a ich wcześniejsze zestawienia nie zagwarantowały im większych sukcesów w tegorocznych pojedynkach przygotowawczych. Nie jest to para zbyt młoda, ale niezbyt doświadczona na takim poziomie gry, nisko raczej w rankingu deblowym obu panów. W poprzedniej rundzie wygrali 1 seta, bo rywale później skreczowali, tak więc nie do końca o nich wiadomo zbyt dużo. Rzekomo trudny serwis, ale jednak unikają chęci wymiany. Ich rywale to zwycięscy tego turnieju z 2020 roku, a także zeszłoroczni finaliści. Same te tytuły powinny wskazywać na to, kto jest zdecydowanym faworytem na kortach w Melbourne. Są to zawodnicy, którzy mieszają doświadczenie z młodością, a to wszystko daje wysoką jakość. Od dłuższego czasu znajdują się w światowej czołówce par deblowych. Posiadają bardzo dobre zmiany przy siatce i dobrze czują się ze sobą na korcie. W poprzedniej rundzie pewna wygrana w 2 setach z parą Basilashvili i Kecmanović. Moim zdaniem i w tym meczu dosyć łatwo sobie poradzą, dlatego gram na ich wygraną w 2 setach.