Kurs: 1.88

Partner: fortuna

ciapek

134 x typer dnia, 32 x typer tygodnia, 5 x typer miesiąca

Dzień Dobry. Czas na trzeci typ na dziś. Tenis. WTA. Miami. Dziś Magdalena Fręch zagra z Varvara Gracheva. Faworytem tego meczu jest Rosjanka. Gracheva prezentuje ostatnio bardzo dobra formę. Na ostatnie 10 męczy tylko raz przegrała i to z Rybakina jedną z najlepszych w tej chwili tenisistek w WTA.Nie lubie grac przeciwko naszym zawodnikom i drużynom no ale tu zagram typ że Gracheva wygra 2:0 w setach z naszą Magdalena Fręch. Magda ostatnio nie gra dobrze. Tak naprawdę nie powinna grać w turnieju tym bo przegrała w kwalifikacjach ale jak szczęśliwa przegrana dostała się do turnieju głównego i gra. Udało jej się wygrać z Andreeva i przeszła do kolejnej rundy. Dziś poprzeczka pójdzie w górę. Zagra z Gravheva która jest w gazie Rosjanka jest 54 w rankingu WTA. Pokonała ostatnio kilka naprawdę do tych zawodniczek. Magda Fręch jest 105 w rankingu WTA. Na ostatnie 10 meczy wygrała tylko trzy. Nie jest ona w najwyższej formie. Wątpię aby dziś miała pokonać Rosjankę w tak dobrej dyspozycji. Uważam że nawet seta nie ugra i Rosjanka wygra 2:0.Kurs na taki typ wynosi 1,88 w fortunie.Moim zdaniem dobry kurs na to zdarzenie. Czeka trudny mecz Polkę dziś. Jeżeli wygra ten mecz to będzie spora dla mnie niespodzianka. Jak dla mnie łatwe 2:0dla Gracheva. Z fartem.