Kurs: 1.52

Partner: TotalBet

ciapek

138 x typer dnia, 33 x typer tygodnia, 5 x typer miesiąca

Witam.Tenis.Challenger. Szczecin. Korty ziemne.Pòłfinał.Dziś o godzinie 15 Yannick Hafmann zagra z Kamilem Majchrzakiem .Stawką tego meczu bedzie final tego turnieju.Wczoraj Kamil wygrał mecz z Rune.W pierwszym secie byla walka na noże.Byl to najlepszy set rozegrany pod wzgledem poziomu sportowrgo chyba na tym turnieju. Kamil wygrał go w tiebreku. W drugim secie mlody 18 letni Rune jego gra sie posypała i Kamil wygrał pewnie 2 seta.Stawialem na Kamila wczoraj i trafilem .Kurs byl pyszny bo wynosił 2.10.Kamil jest w gazie i licze ze wygra caly turniej.Prezentuje sie bardzo dobrze na tym turnieju.Dzis jego przeciwnik Niemiec Hafmannn wygrał w ćwiercfinale z drugim naszym Polakiem Paweł Ciaś.Polak przegral 1 seta ale w 2 secie prowadzil 4:1 i wydawalo sie że doprowadzi do 3 seta ale zabraklo koncentracji i przegral tego seta i caly mecz w dwoch setach .Paweł Chas jest 640 w rankingu.Kamil jest 139 w rankingu i jest duzo lepszym graczem. Hanfman jest 132 w rankingu.Majchrzak jezeli zagra dziś to co pokazywał do tej pory na tym turnieju to dziś pokona Niemca. Widac spokòj i pewnosc gry Kamila.Koncenteacja determinacja w kazdej wymienie.Solidny serwis. Kamil świetnie sie czuje na kortach w Szczecinie. Najwyższy czas zeby Polski tenisista wygrał ten turniej.I Kamil jest w stanie to zrobic. Ale zeby zagrac w finale musi pokonać Niemca ktory na pewno jest w jego zasięgu Paweł Cias 640 rakieta na świecie pokazał ze można tego Niemca ugryźć.Drugiego seta mial na wyciągniecie reki ale nie wykorzystal tego. Kamil to lepszy tenisista i takiej okazji dziś na pewno nie przepuści.Z fartem.