Typ: Haase/Struff wygrają przynajmniej jeden set

Kurs: 1.75

Partner: fortuna

arturb333

65 x typer dnia, 8 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Witam! Na niedzielę 6 czerwca znów proponuję typ z tenisa i będzie to mecz deblowy z 3 rundy French Open mężczyzn: Herbert/Mahut - Haase/Struff. Start tego spotkania zaplanowany jest na godz. 14:00. Mój typ na ten mecz to opcja: Haase/Struff wygrają przynajmniej jeden set i gram to razem z Fortuną po kursie 1.75. Faworytami są oczywiście Francuzi. Niegdyś para nr 1. Nadal są w czołówce rankingu (Herbert 20, Mahut 6), ale do szczytowej formy im daleko. Widać to w wynikach turniejów poprzedzających FO, jak i na kortach Rolanda Garrosa. Herbert/Mahut tracili seta i w 1 i w 2 rundzie z rywalami, których powinni golić łatwo 2 - 0. Ich rywale natomiast prezentują się póki co bardzo dobrze. Haase/Struff mieli trudnych rywali, ale 2 razy poradzili sobie świetnie wygrywając 2 razy po 2 - 0. Szczególnie dobrze wyglądają przy swoim serwie, dają bardzo mało szans rywalom na przełamanie i w 2 meczach tylko 1 raz stracili swoje podanie. Zarówno Struff jak i Haase dysponują dobrą zagrywką, a do tego najwyraźniej dobrze im się razem współpracuje na korcie. Myślę, że para holendersko - niemiecka może pokusić się o wygranie seta z wyżej notowanymi rywalami, a kto wie, czy ni uda im się wygrać i awansować do dalszej rundy.