Kurs: 1.87

Partner: Betclic

Nescal

31 x typer dnia, 20 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam Wszystkich Użytkowników tego portalu. Piszę twardo mimo ostatniego miejsca w rankingu. Próba w tym tygodniu z mojej strony odbicia się od dnia. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Na godzinę 12.00 w poniedziałek zaplanowano mecz tenisa ziemnego pomiędzy Kokkinakis T. a Ajdukovic D. Kokkinakis T. to zawodnik który w rankingu ATP zajmuje 219 miejsce. Stąd też kurs na jego wygraną jest niższy niż na wygraną jego przeciwnika. Ajdukovic D. to zawodnik który w rankingu ATP zajmuje 306 miejsce. Stąd też kurs na jego wygraną jest wyższy niż na wygraną jego przeciwnika. Obecnie kursy wynoszą około 1.32 do około 3.10. Mecz zostanie rozgrany w ramach CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Split 2 (Chorwacja), ziemna - 1/16-finału. Obaj zawodnicy grają w kratkę. Wygrane mecze przeplatają przegranymi. Kokkinakis T. ostatni swój mecz przegrał z Żukiem K. 0 : 2 w ramach CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Split 2 (Chorwacja), ziemna - Ćwierćfinał. Ajdukovic D. ostatni swój mecz przegrał z Rola B. też w ramach CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Split 2 (Chorwacja), ziemna - 1/8-finału. Ja stawiam handicap Ajdukovic D. +1.5 seta dlatego że zawodnik ten jest reprezentantem gospodarzy turnieju i dlatego też dzięki temu powinien zagrać o niebo lepiej od swojego przeciwnika. U siebie zawsze lepiej się gra stąd też moim zdaniem na spokojnie zawodnik ten wygra przynajmniej 1 seta w tym meczu. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.