Kurs: 1.67

Partner: Betclic

niedawajsie

0 x typer dnia, 0 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

0:0 w meczu Major League Soccer, a więc bardzo udane rozpoczęcie tego miesiąca. Dzisiaj wybieram tenis ziemny kobiet do spółki z koszykówką, a konkretnie Euroligą. Wybieram mecz pomiędzy Maiar Sheriff i Aryną Sabalenką. Egipcjanka zaskakuje w tym turnieju i to bardzo mocno. Jest na pewno jedną z większych rewelacji. To dla niej już 5 mecz w tym turnieju, a mamy już ćwierćfinał, więc na pewno duże brawa dla niej za ten wyczyn. Sabalenka jest na pewno faworytką tego meczu i ma taką drabinkę, że pewnie znów spotka się w finale z Igą Świątek i pewnie przegra. W tym meczu wydaje mi się, że jest szansa na to, by w 1 secie padło co najmniej 9 gemów. Dlaczego tak myślę? Warto zauważyć, że w większości swoich meczów Białorusinka potrzebuje po prostu czasu na to, by wejść w mecz. W Madrycie w każdym z jej meczów 1 set to minimum 9 gemów. W sumie nie inaczej było w meczach jej rywalki. Z Garcią był tie break, czy ostatnio z Mertens wygrała 6:4. Kursy są mocno rozbieżne, ale ja się nie zdziwię, jeśli ten mecz będzie zacięty od samego początku przez dosyć długi okres gry. Dlatego też typuję minimum 9 gemów w 1 secie.