Kurs: 1.62

Partner: fortuna

ciapek

45 x typer dnia, 8 x typer tygodnia, 1 x typer miesiąca

Dzień Dobry. Miłego Dnia Moi Kochani. Jedziemy z trzecim typem na dziś. Tenis.WTA. 1000 Madryt. Dziś o godzinie 20 :20 zaplanowany jest mecz 1/8 finału pomiędzy Maria Sakkari a Karolina Muchova. Bardzo trudny mecz sobie wybrałem do typowania. Maria Sakarri 19 rakieta świata a Karolina Muchova to 20 rakieta świata. Znam obie zawodniczki widziałem je nieraz w akcji. Ostatnio widziałem Muchova i jakoś wielkiego wrażenia jej gra na mnie nie zrobiła ale to było kilka tygodni temu. Wydaje się że forma jej idzie w górę im bliżej Roland Garros. W 1/16 finału wygrała z Osaką i to jest cenny wynik.Pokonała ja w 3 setach. Dobrze serwowała ,jak trafiała pierwszym podaniem robiła sobie przewagę na korcie dzięki temu i zdobywała punkty.Dobra gra kątowa. Pokonała Osake ale Osaka chyba nie jest w najwyższej dyspozycji. Jej gra faluje trochę jakaś niewyraźna była w tym meczu .To takie moje tylko może wrażenie. Jeśli chodzi o Sakkari to pokonała w dwóch setach w 1/16 finału Kontaveit 6:3 6:1.Myślałem ze to będzie bardziej wyrownany mecz ale Sakkari pokazała moc w tym meczu.Dobrze poruszała się po korcie.Agresywna gra z głębi kortu mocy płaski forhend bekhend. Co mi rzuciło sie w oczy ze bardzo dobrze returnem grała Sakkari.Zdaje sobie sprawę ze lekko nie będzie .Muchova jeżeli zagra jak z Osaką to będzie ja ciężko pokonać. Liczę że na dobry serwis Sakkari odpowie swoim dobrym returnem. Liczę że Sakkari bedzie bardziej agresywna w wymianach i bedzie częściej spychać Muchova do obrony. Tak to widzę i stawiam na zwyciestwo Sakkari.Kurs na to zdarzenie wynosi 1.62 i ja go pobieram.Jakbym miał podać wynik dokładny to 2:1 dla Sakkari tak poza konkursem.Jak będzie czas pokaże.Może będę miał rację a może nie. Z fartem.