Kurs: 1.61

Partner: Betclic

ciapek

140 x typer dnia, 33 x typer tygodnia, 5 x typer miesiąca

Dzień Dobry. Miłego Dnia Moi Kochani. Rzym. Tenis. ATP. Korty ziemne. 1/8 finału. Dziś o godzinie 10 zaplanowany jest mecz pomiędzy Novakiem Djokovic a Davidovich Fokina. Faworytem tego meczu jest oczywiście Djokovic. Oglądałem mecz na tym turnieju Djokovica który grał z Fritzem i wygrał 2:0.W drugim secie Lider rankingu ATP miał kłopoty ale w końcu wygrał w tieabreku tego seta i wygrał 2:0 w setach. Djokovic nie jest w swojej najlepszej dyspozycji aczkolwiek nadal to gracz wielkiej klasy. Dziś jego przeciwnikiem będzie Davidovich Fokina. Ogladałem kawałek meczu jego ostatniego z Norrie.Wygrał ten mecz Hiszpan w dwóch setach bez większych problemow. Fokina jest w formie wysokiej i dziś Djokovic będzie miał ciężką przeprawę moim zdaniem z Hiszpanem. Ja w tym meczu gram na ilość gemów. Gram over 19.5 gema w meczu. Kurs na to zdarzenie wynosi w betclic 1.61.Liczę ze dziś Davidovich Fokina się postawi Djokovicovi który jakoś nie błyszczy w ostatnich meczach. Wiadomo jakiego pokroju jest to zawodnik.Djokovic będzie miał przewagę jeśli chodzi o serwis.Liczę na długi mecz .Liczę że Hiszpan w długich wymianach będzie wytrzymać z Djokovicem.Zawodnik ten nie ma jak na tenis imponujących warunków fizycznych no co to jest te 1.83 cm wzrostu ale to nie przeszkadza. Ten zawodnik bardzo dobrze porusza sie po korcie. Do każdej piłki bedze biegał z wielką determinacja .Bardzo dobry forhend z głębi kortu. Regularność na końcowej linii.Novakovi lekko dziś nie będzie z Fokina. Moim zdaniem mecz może potrwać nawet 3 sety. Przy dwóch setach 20 gemów tez jest możliwe. Myślę że mecz trochę potrwa dziś i zobaczymy mecz na dobrym poziomie. Mecz zacięty i długi. Z fartem.