Typ: Krejcikova wygra przynajmniej jeden set typ TAK

Kurs: 1.73

Partner: fortuna

ciapek

147 x typer dnia, 39 x typer tygodnia, 6 x typer miesiąca

Dzień Dobry.Dzis kolejne mecze ćwierćfinałowe na Wimbledonie.Mamy 2 mecze kobiet i 2 mecze mężczyzn.Dziś w ćwierćfinale zagra Jelena Ostapenko z Barbora Krejcikova.Faworytem tego meczu jest Łotyszka.Ostapenko idzie jak burza przez turniej.Kurs na wygraną Ostapenko wynosi w tej chwili na fortunie 1,46.Ostapenko zajmuje w rankingu WTA 14 miejsce.Ostapenko wszystkie cztery mecze na Wimbledonie wygrał po 2-0.Mało tego we wszystkich meczach w drodze do ćwierćfinału przegrała tylko 15 gemów.To wychodzi średnio 4 niecałe gemy na mecz.Wszystkie swoje przeciwniczki ograła bez problemu.W ostatnim meczu Ostapenko wygrała 6-2 6-3 z pogromczynią Igi Świątek Putincevą.Ja tutaj jednak pojde w strone underdoga w tym meczu i gram typ ze tu Krejcikova ugra przynjmniej seta w tym meczu.Kurs 1.73. fortuna.Krejcikova zajmuje w rankingu WTA 32 miejsce.Krejcikova solidnie sie przezentuje na tym turnieju.W ostatnim meczu ograła w dwoch setach Collins i to jest cenne bardzo zwyciestwo ktore pokazuje że Krejcikova naprawde może być grozna dla kolejnych jej przeciwniczek.Ja uważam że tu stac dzis Krejcikove na ugranie seta.Obie panie grały ze sobą 8 razy 6-2 bilans meczy dla Ostapenko.Ostatni mecz grały rok temu i był to mecz na trawie i wygrałą Ostapenko 7-6 6-4.Bez straty seta wtedy wygrała Ostapenko ale był to mecz bardzo wyrównany.Przeważnie jest tak na takich turniejach wielkoszlemowych ze przytrafia sie jeden gorszy mecz danemu zawodnikowi czy zawodniczce ale tylko najlepsi potrafią wtedy wygrywac nie mając dobrego dnia i to cechuje tych najlepszych.Ostapenko idzie jak burza ale dzis uwazam ze tak kolorowo może nie byc.Zreszta ta zawodniczka potrafi byc chimeryczna na korcie i jak ma gorszy dzień to seryjnie wali w siatke i po outach kolokwialnie mówiąc .Z fartem.