Kurs: 1.94

Partner: Betfan

miroooo

62 x typer dnia, 29 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Witam. Na dziś mam jeszcze typ z tenisa ziemnego, z rozgrywek WTA - SINGIEL: TORONTO (KANADA) - KWALIFIKACJE, TWARDA - FINAŁ. Na godzinę 20.20 wyznaczono mecz pomiędzy takimi zawodniczkami jak: Perez E. - Liu C. Perez E. jest na miejscu nr 341 zaś jej przeciwniczka, Liu C. jest na miejscu nr 79. Perez E. po 4 przegranych spotkaniach w ostatnim swoim w końcu wygrała z Hon P. Liu C. gra w kratkę. Mecz wygrany przeplata przegranym. Mój typ w tym spotkaniu idzie w stronę handicapu na 1 set: Perez E. +2,5 gema czyli stawiam że w pierwszym secie pierwsza z wymienionych zawodniczek nie przegra o więcej jak o 2.5 gema. Czyli wchodzi w grę wynik np. 5 : 7 albo 4 : 6 albo przegrana po tie breaku albo wygrana przez Perez pierwszego seta. Moim zdaniem skoro w jedynym bezpośrednim meczu wygrała ona pierwszego seta, ponadto w ostatnich 5 swoich meczach w 1 secie przegrywała max o 2 gemy albo i wygrywała pierwsze sety to w tym wypadku także nieźle zagra w 1 secie. A że kurs na to jest przyzwoity bo wynosi 1.94 to myślę że jest szansa na zaliczenie dobrego kursu i dobrego pozytywnego typu. Dziękuję za uwagę i do kolejnej analizy meczu. Pozdrawiam