Partner: fortuna

Zarejestruj się teraz Kod Promocyjny TWOJTYP600 PLN Bez Ryzyka

Kzyyy

37 x typer dnia, 12 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam, Czas na mój kolejny typ na dzisiaj. Tym razem tenis i mecz pomiędzy Francuzem Simonem i Włochem Sonego. Ja w tym meczu zdecydowałem się zagrać na over 20.5 gemów w całym meczu. Zakład na to zdarzenie jest dostępny na Fortunie po kursie 1.65. A teraz przejdźmy do analizy. Sonego to gracz, który patrząc historycznie na ziemi grał dość dobrze. W poprzednim French Open doszedł do 1/8 i dopiero tam przegrał na Argentyńczyka Schwartzmana. Bardzo dobrze zagrał też w Genui gdzie udało mu się wygrać cały turniej. Teraz jednak miał on dość długą przerwę od claya przez co może on mieć lekkie kłopoty. Szczególnie, że grać będzie z Simonem, który to w pierwszym meczu w Cagliari zagrał dobrze i pokonał faworyzowanego Travaglię. Moim zdaniem najbardziej możliwy scenariusz to dość wyrównany mecz. Sonego może potrzebować trochę czasu, aby odpowiednio wejść w sezon na ziemi przez co dobrze grający Simon może tego jednego seta wyrwać. Kurs na to zdarzenie wydaje się być naprawdę ciekawy, a linia na 20 gemów jest ustawiona dość nisko, więc szansa na to, że typ wejdzie jest moim zdaniem naprawdę duża. Transmisja niestety wyłącznie w internecie mniej więcej około godziny 13:40, ale spotkanie pewnie się chwilę opóźni. Powodzenia wszystkim!!!