Typ: Bucsa. C ilość gemow w meczu poniżej 4,5

Kurs: 1.56

Partner: fortuna

ciapek

137 x typer dnia, 33 x typer tygodnia, 5 x typer miesiąca

Dzień Dobry. Tenis Roland Garros. Dziś w turnieju Pań liderka światowego rankingu Iga Świątek zagra z Hiszpanka Bucsa Cristina. Obie Panie grały w tym roku w Australian Open i Świątek wygrała z Hiszpanka w dwóch setach 6-0 6-1.Hiszpance udało się ugrać w tym meczu 1 gem. Nie znam tej tenisistki bliżej ale czytam że to zawodniczka reprezentującą Hiszpanie pochodzenia mołdawskiego.Cristina Bucsa ma 25 lat 175 cm wzrostu zajmuje w rankingu WTA 70 miejsce. Tak patrzę na wyniki jej ostatnie to więcej meczy przegrywa jak wygrywa. Grała w Stuttgarcie z Badosa i ugrała 3 gemy. W ostatnim meczu przegrała z naszą zawodniczka Linette w 3 setach. Dziś przyjdzie jej się zmierzyć z Iga Świątek na mączce. Jeżeli dziś Polka wyjdzie na kort i zagra na swoim poziomie a na to liczę to tu będzie lanie tak zwane. Będzie to szybki mecz. Ja tu gram typ na ilość gemow ugranych w tym meczu Bucsa poniżej 4,5 gemow że ugra. Kurs 1,56 Fortuna. Trochę typ ryzykowny bo może ugrać 4 gemy Cristina Bucsa tylko aby typ wszedł a wiadomo że to tenis kobiet aczkolwiek wiadomo co Iga wyprawia z większością zawodniczek na mączce ceglanej. Po prostu je demoluje. Jednego się obawiam w sumie tylko czy Iga jest w pełni zdrowa. Jeżeli tak jest to tu będzie gładkie zwycięstwo naszej tenisistki. Z fartem