Typ: Świątek wygra oraz over 16.5 gemów w meczu

Kurs: 1.54

bouchard

57 x typer dnia, 99 x typer tygodnia, 20 x typer miesiąca

Hej witam wszystkich bardzo serdecznie w wtorkowy wieczór. Jutro trzeci dzień tygodnia a więc Środa 22-ego Września 2021 roku. Swój jutrzejszy typ zaproonuje z tenisa ziemnego a dokładnie mówiąc to rozgrywki Kobiet podczas turnieju rangi 500 w Ostravie. Poznaliśmy rywalkę Igi Świątek. Będzie to reprezentantka Kazachstanu Julia Putinceva. Po prawie 3 godzinach i 30 minutach pokonała ona Chinkę Zheng. Idealny przykład meczu że w sporcie da się dosłownie wszystko odwrócić. 1-0 w setach i 5-2 w drugiej partii partii prowadziła Chinka a mimo to przegrała ten dzisiejszy mecz. Fakt faktem że pierwszy set powinien paść łupem Kazaszki. No cóż było minęło. Kobiecy tenis chyba nigdy nie przestanie nas zaś zaskakiwać. Czy Julia ma jakiekolwiek szanse z Igą? Po tym jak dziś odwróciła przegrany mecz na pewno nie można jej tutaj skreślać. Jednak wiele będzie zależeć od postawy naszej tenisisistki. Jeśli zagra na swoim optymalnym poziomie to raczej szybkie 2-0 powinno tutaj paść. Warto dodać że to turniej na hali. Gdzie przynajmniej w teorii powinno łatwiej się wygrywać swoje podania. Postawie tutaj na zwycięstwo Igi oraz że w meczu zobaczymy co najmniej siedemnaście gemów. Bukmacher Fortuna taki zakład proponuję nam aktualnie po kursie 1.54 Początek meczu zaplanowano na godzinę 15 00. Powodzenia