Typ: Krejcikova ugra przynajmniej seta typ TAK

Kurs: 1.65

ciapek

138 x typer dnia, 33 x typer tygodnia, 5 x typer miesiąca

Witam.Tenis .Australian Open.WTA.Dziś w nocy z soboty na niedziele zagraja Krejcikova z Azarenka.Według bukmcherów faworytem jest Azarenka.Viktoria przez pierwsze trzy rundy przeszła jak burza.Trzy mecze i trzy zwyciestwa po 2:0.Straciła w tych trzech meczach tylko 9 gemów.Widać źe jest w gazie.W ostatnim meczu pokonala Svitoline gladziutko.Jej rywalka Krejcikova dwa pierwsze mecz wygrala gladko natomiast w trzeciej rundzie wygrala z Ostapenko w trzech setach.Moim zdaniem bukmacherzy troche nie doceniaja Krejcikovej .Rakieta numer 4 na swiecie natomiast Azarenka zajmuje w WTA 25 miejsce w rankingu.Oczywiscie rankingi nie graja ale uwazam ze bedzie to zaciete spotkanie i Krejcikova nie jest bez szans w tym meczu.Ja zagram sobie ze Krejcikova wygra przynajmniej jednego seta.Kurs 1,65 fortuna.Moim zdaniem Krejcikova moze wygrac ten mecz a seta ugrac tym bardziej.Zdaje sobie sprawe ze Viki jest w bardzo dobrej dyspozycji ale Krejcikova to zawodniczka kompletna.Jest to zawodniczka scislej czolowki swiatowej.Zapowiada sie moim zdaniem zaciety mecz .Tu moze byc trzysetowy bój.Krejcikova licze ze wytrzyma bombardowanie Azarenka i nie da sie zepchnac do glebokiej obrony.Tu wymiany beda wyrownane.Licze ze Krejcikova bedzie solidnie serwowac i dzieki temu bedzie utrzymywac swoje podanie i wygrywac bedzie swoje gemy serwisowe.Dzieki temu uda jej sie wygrac jednego seta przynajmniej.Azarenka przeszla trzy rundy jak burza ale dzis latwo nie bedzie dzis Azarence.Dzis Krejcikova postawi trudne warunki Azarence.Z fartem.