Typ: Zhang Shuai ugra przynajmniej seta typ TAK

Kurs: 1.67

Partner: fortuna

ciapek

95 x typer dnia, 18 x typer tygodnia, 2 x typer miesiąca

Witam.O 3 w nocy z soboty na niedzielę naszego czasu zagra Karolina Pliskova w 4 rundzie z Zhang Shuai.Bilans meczy bezpośrednich 7:0 dla Pliskovej.Czy w końcu wygra Zhang z Pliskova.Ostatnio grały ze sobą zawodniczki w 2018 roku czyli dawno temu.Ostatnie trzy mecze były trzysetowe.Moim zdaniem ten mecz wygra Zhang Shuai.Kurs jest 2,85 na fortunie.Osobiscie gram na wygraną Zhang.Tu do konkursu dodaje typ bezpieczniejszy.Gram że Zhang ugra przynajmniej seta.Kurs wynosi 1,67 w fortuna.Moim zdaniem będzie to zacięty mecz.Mysle że tu trzysetowy pojedynek nas nie czeka.Pliskova 31 a Zhang 22 w rankingu a kursy wyraźnie wskazują że tu Pliskova jest faworytem.Ja uważam że Pliskova jak wygra to w trzech setach.Pliskova to zawodniczka która często gra nierówno gra znakomicie a potem przychodzą momenty że robi proste błędy.Myśle że w tym meczu bardziej regularna będzie Zhang i to ona wygra a przynajmniej ugra seta.Oczywiscie Pliskova ma swoje atuty .Bardzo dobry serwis dobra gra z głębi kortu.Mocny płaski forhend.Ale myślę że jak dojdzie do trzysetowego pojedynku to Zhang to wygra .Jej regularność solidność w wymianach długich waleczność przechyli szale zwycięstwa na jej korzyść.Zapowiada się bardzo ciekawy mecz.Mysle że będzie to bardzo długi mecz ale na końcu Zhang uniesie ręce w geście zwycięstwa.Wygra pierwszy raz z Pliskova i zamelduje się w ćwierćfinale.Tu dodaje typ że ugra seta ale kto lubi ryzyko niech gra na Zhang .Po takim kursie warto zaryzykować.Z fartem.