Kurs: 2.15

Partner: STS

miroooo

62 x typer dnia, 29 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Witam wszystkich zarówno piszących jak i czytelników tych analiz. Na środę na godzinę 3:00 mam typ z meczu Australian Open WTA, nawierzchnia twarda pomiędzy takimi zawodniczkami jak: Sabalenka A. - Vekic D. Patrząc na miejsce w rankingu WTA mamy następującą sytuację - pierwsza ze wskazanych jest na miejscu nr 5 zaś druga zajmuje miejsce numer 64. Patrząc na ostatnie mecze tych zawodniczek to pierwsza za wskazanych wygrywa ostatnio po 2:0 w setach zaś druga ze wskazanych ostatnio wygrała po trzy setowym meczu i dwusetowe mecze przeplata trzy setowymi meczami. Co zwróciło tutaj moją uwagę to mecze bezpośrednie tych zawodniczek. Rozgrywane w latach 2017 - 2022: 5 ostatnich bezpośrednich spotkań to cztery wygrane drugiej ze wskazanych zawodniczek. Pierwotnie mój typ miał dawać jej szansę w pierwszym secie w postaci handicapu jednak idę w tym meczu w wyżej ceniony kurs czyli na zacięty pierwszy set i typ w postaci over 1 set: ponad 9.5 gema co u bukmachera STS jest po kursie 2.15. Pierwsza ze wskazanych nie traci seta w ostatnich meczach zaś druga dość wysoko ogrywała swoje zawodniczki w pierwszych setach stąd też uważam że tutaj będzie twardy pojedynek od początku meczu. Vekic D. ma patent na tą przeciwniczkę i powinna to wykorzystać. Pozdrawiam i do kolejnej analizy spotkania.