Kurs: 2.07

Partner: fortuna

miroooo

62 x typer dnia, 29 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Witam Czytelników i Piszących na tej stronie. Na środę z mojej strony dodam analizę meczu z tenisa ziemnego, z rozgrywek WTA - SINGIEL: Charleston 2 (USA), ziemna - 1/8-finału. Tam to o godzinie 23.30 powinien rozpocząć się mecz pomiędzy takim zawodniczkami jak: Di Lorenzo F. - Hibino N. Di Lorenzo F. w rankingu ATP jest na 151 miejscu. Ostatni mecz wygrała z Ahn K. czyli z 122 rakietą 2 : 0. Mecz trwał 2 godziny 7 minut. Hibino N. w rankingu ATP jest na 88 miejscu. Ostatnio zagrała z Doi M. czyli z 78 zawodniczką WTA i wygrała po kreczu przeciwniczki, który następił dopiero w tie breaku 3 seta. Mecz trwał 3 godziny 13 minut także dość długo. Do tej pory Di Lorenzo F. - Hibino N. zagrały ze sobą 2 razy. Ostatni bezpośredni mecz należał do Di Lorenzo F. która ograła Hibino N. 2 - 1. Było to w ramach CHALLENGER KOBIETY - SINGIEL: Indian Wells (USA), twarda - 1/32-finału dnia 26 lutego 2019 roku. Hibino wygrała 1 seta zaś cały mecz przegrała. Wcześniejszy bezpośredni mecz wygrała Hibino 2 - 0 w ramach ITF KOBIETY - SINGIEL: Berkeley (USA), twarda - Ćwierćfinał. Pierwszy set w tamtym meczu skończył się po tie breaku. Teraz czas jest na wygraną w 1 secie przez Di Lorenzo F.