Kurs: 1.55

Partner: Betclic

ciapek

137 x typer dnia, 33 x typer tygodnia, 5 x typer miesiąca

Dzień Dobry.Dziś znów tenis na tapete biore .Wczoraj udało sie ale Borges z piekła do nieba przechodził.Pierwszy set 6-0 przegrał a w drugim już było 2-0 dla Pouille ale Portugalczyk sie pozbierał i wygrał ten mecz.Dziś zaglądam do Charleston gdzie w turnieju pań mamy i nasza rodaczka Magdalena Fręch zagra z Amerykanką Sloane Stephens.Faworytem meczu lekkim jest według fachowców Amerykanka.Ja sie z tym zgadzam i gram na wygraną Stephens .Kurs 1.55 betclic w zakładce superkursy mamy lekko podwyższony kurs .W fortunie mamy 1.5 kurs natomiast w normalnej ofercie i też można by było zagrac ale zawsze to ciut wyższy kurs no i w betclic mamy gre bez podatku.Amerykanka gra u siebie to za tym typem przemawia .Po drugie Amerykanka jest wyżej w rankingu bo jest na 40 miejscu .Naromiast Fręch jest na miejscu 53.Polka miała wyśmienity początek sezonu.Grała tenis życia kolokwialnie mówiąc swój.To 53 miejsce ktore zajmuje w rankingu to chyba szczyt jej możliwościa moim zdaniem.W Australian Open dotarła do czwartej rundy.To jej życiowy sukces.Także turniej w Dubaju miała jak na jej mozliwosci bardzo dobry bo dorarła do trzeciej rundy gdzie przegrała w trzech setach z Rybakiną.Ale potem przyszły porazki w Indian Wells i Miami gdzie szybko odpadała z turnieju .W Indian Wells przegrała w pierwszej rundzie z Włoszka Bronzetti ktora jest 48 w rankingu WTA a potem w Miami przegrała z Włoszką Giorgi gładko w dwoch setach .Giorgi jest 109 w rankingu WTA.Dziś zagra z Stephens i moim zdaniem przegra.Polka ma defensywny styl gry z ktorego kontruje .Stephens tutaj mysle że Polke bedzie swoją agresywną grą spychać do głębokiej obrony i Polka to przegra.Oczywiście trzeba brać poprawke że to WTA i jak Amerykanka bedzie walić po autach i w siatke duzu kolokwialnie mowiąc czyli bedzie popelniać duzo niewymuszonych bledow to może zacząć sie robic pod gorke.Z fartem.