Kurs: 1.58

Partner: Betfan

Kuczko1997

134 x typer dnia, 12 x typer tygodnia, 1 x typer miesiąca

Witam wszystkich bardzo serdecznie i zap;raszam do zapoznania sie z moja ostatnia czyli 5 analiz ana dzien dzisiejszy no i mozna powiedziec ze dzien bardzo dobry bo 3/1 w trafionych typach a moze byc jeszcze lepiej.Jako 5 spotkanie wybralem sobie mecz z tenisa a konkretnie mecz kobiet w charleston a konkretnie jest to WTA - SINGIEL: Charleston 2 (USA), ziemna - Półfinał wiec obi zawodniczki beda bardzo zmotywowane bo zwyciezca tego spotkania zamelduje sie po prostu w finale.Gram w tym meczu na zwyciestwo Danki Kovinic przynajmnije jednego seta po kursie 1.58 w betfanie.Kursy w strone Ons spadaja i nie wiem czemu szczreze bo obie zawodniczki graly na siebie dosyc niedawno i wtedy Danka wygrala to spotkanie bez problemu 2:0 tutaj obie zawodniczki na tym turnieju graja bardzo dobrze dlatego trudno mi jest tutaj uweirzyc aby to spotkanie ktoras z nich zamknela bez straty seta.Wiadomo w tym typie duzo zalezy od tego po prostu czy ktoras z nich bedzie miala po prostu swoj dzien i rozmiecie rywalke z kortyu ale jesli nie to wydaje mi si ze ten set Danki jest jak najbardziej do grania i wydaje mi sie zepowinein wejsc a jak bedzie to przekonamy sie dopiero mneij wiecje o 22:00.Powodzneia|!