Typ: 1 połowa + 1,5 goli

Kurs: 1.85

Partner: lvbet

Pajeczor

Witam, wczoraj remisik na plus. Dziś spotkanie bardziej ustatkowane i bardziej rozsądne. A więc spotkanie które będzie się opierać na bombardowaniu jednej z bramek. Mecz San Marino z Słowenia który jest zaplanowany na dziś na 20:45, może przynieść wiele emocji do ujrzenia i zobaczenia sporej ilości bramek. Słowenia która walczy o top 2 w grupie dziś bedzie mierzyć sie z zespołem zdecydowanie łatwiejszym i najsłabszym w Europie, dlatego też spodziewam się totalnej dominacji całego boiska przez Słoweńców oraz zdobywaniu kolejno bramek, co prawda Dania strzeliła 4 bramki tylko San Marino to jednak grali tam na pół gwizdka, dziś Słowenia zagra an 100% z racji tego, że jest to ostatni mecz w tej przerwie reprezentacyjnej i nie muszą się oszczedzac bo przerwe przed grą klubową będą mieć sporą. Dziś liczę na minimum 2 bramki do przerwy dla reprezentacji Słowenii do przerwy wydaje mi się być to bardzo rozsądne, jeśli Słowenia jest w tym meczu zdecydowanym faworytem tego starcia, a tym bardziej ma bardzo dużą szanse by znaleźć się w strefie awansu do kolejnej rundy an Euro 2024, więc prawdopodobnie szybko będą chcieli objąc tutaj prowadzenie i wykorzystać to że grają na słabego rywala z którym powinni sobie polepszyć bilans bramkowy, powodzenia !