Typ: Portugalia liczba celnych strzałów na bramkę powyżej 4,5

Kurs: 1.7

ciapek

141 x typer dnia, 33 x typer tygodnia, 5 x typer miesiąca

Dzień Dobry.Dziś w drugim meczu powalczą o ćwierćfinał Portugalia z Szwajcaria.Faworytem meczu według bukmacherow jest Portugalia.Kurs na Fortunie 1,91 na wygraną w regulaminowym czasie na Portugalia.Natomiast na Szwajcaria kurs 4,50.Mam niemały ból głowy co tu zagrać w tym meczu.Jak będzie wyglądał ten mecz ich dzisiejszy.Oba zespoły często grają ze sobą.W tym roku grały dwa razy ze sobą w Lidze Narodów.4:0 Portugalia wygrała u siebie w pierwszym meczu potem w rewanżu Szwajcaria u siebie wygrała 1:0.W ostatnich 6 meczach nie było remisu między tymi ekipami.Tak myślałem żeby zagrać podwójna szansę remis do przerwy lub remis w całym meczu bo tu może być pierwsza połowa w wykonaniu obu ekip bardzo ostrożna ale moźe być tak że jeden gol wpadnie.Tu myśle że jednak Szwajcaria cofnie się do obrony i będzie grać z szybkiego ataku.Portugalia jednak ma duży potencjał ofensywny i to oni powinni pierwsi zaatakować ale Szwajcaria na pewno będzie się odgryzać i wyprowadzać szybkie kontry.Ja tu spróbuje zagrać na ilość celnych strzałów Portugalii.Gram typ Portugalia liczba celnych strzałów na bramkę powyżej 4,5 kurs 1,70 Fortuna.W tych dwóch meczach w tym roku Portugalia pokrywała tá linie spokojnie .Dziś liczę że te 5 celnych strzałów na bramkę oddadzą mimo wszystko.Maja kilku klasowych graczy w ataku i na pewno Portugalia sobie stworzy sytuacje strzeleckie.W sumie trudny mecz do obstawiania ale chyba raczej Portugalia to wygra ale czy nie potrzebne będzie dodatkowe 30 minut do tego a nawet karne trudno przewidzieć.Gram na celne strzały Portugalii.Z fartem.