Typ: Zwycięzca 2

Kurs: 1.86

Partner: STS

poizon

Witam typerów po dosyć długiej przerwie. Nabrałem trochę większego doświadczenia przez ten czas i moje kupony na ten czas są częściej zielone niż nie. Dlatego wpadłem na pomysł, żeby powrócić na stronę twojtyp.bet. W ATP mamy bardzo fajny turniej rozgrywany aktualnie w Paryżu. Dojdzie do dosyć wyrównanego spotkania pomiędzy Carreno-Bustą z Shapovalov. Ten pierwszy aktualnie w rankingu jest na miejscu 14. Swój udział w turnieju rozpoczął wygraną przeciwko swojemu rodakowi, a dokładniej Ramosowi 6-3 w dwóch setach był to mecz dosyć łatwy dla Carreno, ponieważ Ramos nie zaprezentował jakiegoś wspaniałego tenisa. Kanadyjczyk Shapovalov natomiast plasuje się niżej od Hiszpana bo na 16 miejscu w rankingu. Aby dojść do 1/16 turnieju w Paryżu musiał pokonać bardzo dobrze dysponowanego Argentyńczyka Cerundolo z którym wygrał 2-1 w setach. W tym spotkaniu stawiam na wygraną Shapovalova moim zdaniem gra lepiej od Hiszpana i dzisiaj to potwierdzi, wnioskuje to po jego wcześniejszym meczu w którym musiał pokazać więcej niż Busta bo miał bardziej wymagającego przeciwnika. Więcej w tym meczu przemawia za Kanadyjczykiem i to od niego będzie zależeć jaki poziom dzisiaj zaprezentuje jeżeli zagra na 100% powinien to spotkanie na spokojnie wygrać, mam nadzieję że Shapovalov stanie dzisiaj na wysokości zadania. Kurs na wygraną Kanadyjczyka wynosi 1,86 u bukmachera STS.