Kurs: 1.77

Partner: fortuna

poizon

0 x typer dnia, 0 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam po rocznej przerwie w pisaniu typów dla serwisu Twojtyp.bet. Wracam z nowym doświadczeniem, a pisanie typów tutaj traktuje w formie dodatku i pasji do zakładów bukmacherskich. Przejdźmy do konkretów. Dzisiaj rozpoczyna się druga runda Włoskiego Chellengera w miejscowości Bergamo. Zmierzy się Francuz Hugo Grenier z Włochem Fabio Fognini. Fabio po serii 5 przegranych z rzędu, wygrał w pierwszej rundzie z Martineu 2-0 w setach, nie będąc faworytem tego starcia. W meczu widać było, że Włoch dobrze czuje się u siebie. Francuz natomiast po trzech porażkach z rzędu pokonał pewnie 2-0 Bailly zawodnika z 473 rankingu ATP, więc nie ma się czym chwalić. Obaj panowie mierzyli się ze sobą rok temu i górą z tego starcia wyszedł Fogini wygrywając 2-1 w setach. W tym starciu wiele zależeć będzie od serwisu i dyspozycji dnia, a wiadomo że to Włoch jest bardziej doświadczonym zawodnikiem i trzyma formę może nie na takim poziomie co kiedyś, ale stabilnie. Ja dzisiaj też będę się kierował wygraną Foginiego po dosyć dobrym kursie bo na poziomie 1.77. Przemawia za nim to, że jest lepszym zawodnikiem i na pewno bardziej doświadczonym. Mam nadzieję, iż dzisiaj to zaprezentuję. Kurs we Fortunie na ten zakład wynosi 1,77. Początek spotkania 14:00.